Księgarnia „Feniks” jest firmą o wieloletnim doświadczeniu handlowym. Nasz sukces opiera się na dokładnym badaniu rynku, znajomości potrzeb klientów, szerokim i bogatym asortymencie oraz miłej obsłudze. Współpraca z wieloma wydawnictwami umożliwia nam zminimalizowanie cen książek oraz szybką realizację indywidualnych zamówień klientów. Dostęp do internetu, katalogi wydawnicze oraz bezpośredni kontakt z wydawnictwami gwarantują szybką i fachową odpowiedź na potrzeby klienta.
Obserwując dynamiczny rozwój świata informatyki, biznesu i prawa, oferujemy państwu szeroki wybór literatury fachowej z tych dziedzin. Nie zapominając o ludziach, którzy nie są jeszcze ekspertami a chcieliby zdążyć za najpopularniejszymi tematami, proponujemy książki wprowadzające, zrozumiałe dla każdego.
Pamiętając również o zawrotnym tempie życia codziennego oraz o chorobach, na które medycyna nie wynalazła leków, posiadamy szeroki wybór książek o pozytywnym myśleniu i medycynie niekonwencjonalnej.
Tym, którzy pragną zapomnieć o monotonii życia, polecamy wiele pozycji z działu fantastyki, sensacji, romansów i beletrystyki.
Dla tych, którzy mają problemy z naprawą samochodu lub remontem mieszkania proponujemy poradniki napisane przez fachowców, za to zrozumiałym językiem.
Jedziecie do kogoś z wizytą? Ktoś przyjeżdża do was? Chcecie drugiej osobie zrobić upominek i wyrazić wdzięczność za okazaną pomoc? Przyjdźcie najpierw do nas! W naszym asortymencie znajdą państwo zarówno tomiki wierszy na każdą okazję jak i albumy, które będą doskonałym dowodem waszej pamięci.
Jeżeli mają państwo kłopoty z dotarciem do nas – prosimy dzwonić a wyślemy książki pocztą. Natomiast na miejscu doradzimy w wyborze lub w przypadku braku poszukiwanej pozycji polecimy inną, o podobnej tematyce. Idąc z duchem czasu organizujemy okresowe promocje, które umożliwią zakup długo oczekiwanych pozycji po atrakcyjnych cenach.
CZEKAMY NA WAS!!!

KONTAKT

Księgarnia FENIKS
Bożena Wójcik

Księgarnia Feniks
Jedności Robotniczej 8a/2
67-200 Głogów
tel. 76 835 41 66
fax: 76 831 38 98
fenix@feniks.glogow.pl

HONORUJEMY