Nowości listopada-cz.2

200

Szanowni Klienci dziś polecamy książki nowości listopada – część 2

1. Krwawnica-autor Mieczysław Gorzka-wydawca Skarpa Warszawska

Wciągający thriller, w którym strach ma różne oblicza. Nawet te najmniej ludzkie

Uciekając od mrocznej przeszłości, były policjant Rafał Dzikowski wraz z żoną Weroniką przeprowadza się do świeżo wyremontowanego domu nad jeziorem Chobienickim we wsi Bagniska. Mieszkańcy wsi są nieprzychylnie nastawieni do nowych przybyszów, a na ścianie domu ktoś pisze sprayem słowo Krwawnica.

2. Światła w popiołach-autor Remigiusz Mróz-wydawca Filia

Wiele lat temu w trakcie licealnej imprezy w Żeromicach doszło do tragedii – dwoje nastolatków spłonęło w starym, porzuconym pustostanie. Sprawa została zakwalifikowana jako wypadek i odcisnęła się na lokalnej społeczności tak silnym piętnem, że nikt do niej nie wraca. Do czasu.

3. Tatrzańskie opowieści-autor M.Waligóra, D.Jaroń-wydawca Sine Que Non

Zapraszamy w fascynującą podróż, podczas której dowiemy się, skąd wziął się pod Giewontem biały miś, jak wygląda dusza skrzypiec, jak robi się sery, dlaczego Dolina Chochołowska przypomina tartak, czy Tatry były kiedyś naprawdę dzikie i puste, co zrobić, gdy spotkamy niedźwiedzia, i o wielu, wielu innych fascynujących sprawach.

#księgarniafeniks#certyfikatdlamałejksięgarni#książka#nowości#promocja#mieczysławgorzka#skarpawarszawska#remigiuszmróz#filia#mateuszwaligóra