Kalendarz adwentowy 7

277

Szanowni klienci mamy już 7 grudnia .

Za 17 dni Wigilia chyba jeden z najpiękniejszych dni w roku .

Dzień , w którym obdarowujesz ale i otrzymujesz od kochanych sobie osób „coś’ co sprawia Ci ogromną radość .Czasami wystarczy słowo, gest czy spojrzenie ale bardzo często otrzymujesz prezenty.

Księgarnia Feniks proponuje na prezent książki.

Od 1 grudnia zaczynamy prezentować nasz autorski kalendarz adwentowy , w którym znajdą się propozycje dla małych i dużych czytelników.

W grudniu każdy klient może liczyć na atrakcyjny rabat na zakup całego asortymentu w księgarni. Przyjdź , nie bój się zapytać o rabat , negocjuj , kup i wyjdź zadowolony z zakupu.

#7grudnia

Nasza siódma propozycja w książkowym kalendarzu adwentowym „Pucio. Plan dnia” autorstwa Marty Galewskiej-Kustra, wyd. Nasza Księgarnia

Zaplanujcie swój dzień razem z Puciem, korzystając z poręcznej tablicy i 48 magnesów z obrazkami ukazującymi codzienne czynności znane każdemu dziecku!

Dodatkowo w pudełku znajdziecie 4 magnesy symbolizujące pory dnia oraz 7 magnesów z nazwami dni tygodnia. „Pucio. Plan dnia” to doskonała okazja dla każdego dziecka, by wraz z ulubionym bohaterem i rodzicem zaplanować swój dzień, a przy tym: • wprowadzić spokój i pozytywnie rozumianą codzienną rutynę; • oswoić konieczność wykonywania codziennych czynności, które czasem sprawiają kłopot; • świadomie i aktywnie uczestniczyć w planowaniu dnia dla całej rodziny; • wzmacniać poczucie pewności siebie i swojej ważnej roli w rodzinie; • rozwijać rozumienie kolejności zdarzeń, następstw czasowych i upływu czasu; • rozwijać rozumienie pojęć dotyczących czasu (pory dnia, dni tygodnia).

Dzień możecie zaplanować z samego rana albo wieczorem dnia poprzedniego. Ułóżcie magnesy z obrazkami oraz tabliczkę magnetyczną przed sobą i dzieckiem. Zacznijcie od określenia dnia tygodnia oraz oznaczenia go na samej górze tablicy. Następnie omówcie czynności w kolejnych częściach dnia i umieśćcie wybrane obrazki na tablicy. Potem wystarczy już tylko postępować według ustalonego wspólnie planu! Miłej zabawy!

#książkowykalendarzadwentowy#księgarniafeniks#głogów#świętabożegonarodzenia#prezent#promocja#pucioplandnia#naszaksięgarnia