Kalendarz adwentowy 4

259

Szanowni klienci mamy już 4 grudnia .

Za 20 dni Wigilia chyba jeden z najpiękniejszych dni w roku .

Dzień , w którym obdarowujesz ale i otrzymujesz od kochanych sobie osób „coś’ co sprawia Ci ogromną radość .Czasami wystarczy słowo, gest czy spojrzenie ale bardzo często otrzymujesz prezenty.

Księgarnia Feniks proponuje na prezent książki.

Od 1 grudnia zaczynamy prezentować nasz autorski kalendarz adwentowy , w którym znajdą się propozycje dla małych i dużych czytelników.

W grudniu każdy klient może liczyć na atrakcyjny rabat na zakup całego asortymentu w księgarni. Przyjdź , nie bój się zapytać o rabat , negocjuj , kup i wyjdź zadowolony z zakupu.

#4grudnia

Nasza czwarta propozycja w książkowym kalendarzu adwentowym  „Małoletnim i stuletnim” autorstwa Jeremiego Przybory, wyd. Olesiejuk

W latach 90. Przybora napisał kilkanaście książek dla dzieci. Były to baśnie inspirowane starymi podaniami, czerpiące ze źródeł, takich jak Hans Christian Andersen, Charles Perrault, bracia Grimm, a także James Barrie, Lewis Carroll czy Mark Twain. Każdą z książek opatrzono ilustracjami najsłynniejszego studia filmowego na świecie. 15 z tych opowieści ukazuje się właśnie w kolekcji Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim.

To książka, którą zachwycą się i mali, i duzi czytelnicy. Jeremi Przybora patrzy na swoich bohaterów z czułością i życzliwością, a przy tym nie szczędzi żartów. Nadzwyczajna wrażliwość autora i jego niebywałe poczucie humoru spowodowały, że każdą z baśni, którą zrelacjonował w tym zbiorze Jeremi Przybora, można czytać i czytać bez końca.

#książkowykalendarzadwentowy #księgarniafeniks #głogów #świętabożegonarodzenia #prezent #promocja #małoletnimistuletnim #jeremiprzybora #olesiejuk